Solo koncertą klube surengs mūsų svečiams jau pažįstama dainininkė ir kanklininkė Agota Zdanavičiūtė!
Programoje"„Kalbėjau su mėnuliu“ susipina miškų gausmas, į muziką pavirtusi poezija ir drąsesni kūrybiniai ieškojimai. Koncerte skambės kūriniai iš viso Agotos repertuaro!
Agota yra išleidusi du solinius albumus. Pirmasis, įkvėptas žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės pasakų, nukelia į miškų ir girių pasaulį – „Kur giria užėjo“. Antrasis, sukurtas pagal poeto Vlado Braziūno eiles, vadinasi „Gyva čia“. Menininkė taip pat kuria dainas pagal Stasės Lygutaitės-Bucevičienės poeziją, o kartais leidžiasi į kūrybinius eksperimentus – tyrinėja kankliavimo galimybes, žodžio skambesį ir gimdo savus poetinius tekstus.

