Muzika gyvai

Pasivaikščiojimas po lietaus | Vytenis Danielius, Leonardas Bėkša

Renginys įvyko 2024-06-13
 • Dueto aranžuotės, persipynusi su laisvosiomis improvizacijomis, taip pat keletas klasikinių kūrinių bus atlikti trimitu, fortepijonu, akordeonu ir balsu. Daug teigiamų emocijų žada vokaliniai “Balada para un loco” A. Piazollos bei “Fragilssimo” G. Hermosos. Visa programa – kaip išskirtinis desertas artėjančiam sezono uždarymui Muzikos magijos klube. Skanaus!

  Programoje: V. Danielius, G. Hermosa, J. S. Bach, E. Louiss, R. Galliano, A. Piazzolla

  Vytenis Danielius – akordeonistas, saksofonistas, pianistas, džiazo vokalistas, savo meistriškumą įrodęs daugiau nei 30-yje tarptautinių konkursų bei turintis televizinio projekto „Lietuvos talentai“ 2022 m. vicečempiono titulą.

  Vytenis savo muziko karjeroje brandina ne vieną kontrastingą projektą: jį galite išgirsti tiek atliekant sudėtingą akademinę muziką akordeonu, tiek akomponuojant Ericai Jennings su pianinu, tiek koncertuojant kartu su styginių orkestru, tiek atliekant saksofono romantinę muziką ar tiesiog dainuojantį, pritariant sau gitara.

  Leonardas Bėkša yra VDU Muzikos akademijos Džiazo katedros vedėjas, universalus muzikas, kompozitorius ir aranžuotojas. Koncertuose jį galima išvysti ne tik prie klavišinių, bet ir grojantį trimitu, saksofonu, kontrabosu, bosine gitara. Leonardas puikiai valdo džiazo ir klasikinį muzikos žanrus, taip pat nevengia dalyvauti roko, popmuzikos, folkmuzikos, sakralinės muzikos, dainuojamosios poezijos projektuose bei projektuose su teatralais, domisi elektronine muzika ir prodiusavimu.

  Vytenis ir Leonardas, sujungę savo talentus, paruošę būtent šiam pasirodymui skirtas aranžuotes. Vakaras bus kupinas žavios muzikos ir geros nuotaikos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį