Arčiau muzikos

Muzikos ir vyno magija: pasaulio muzika

Renginys įvyko 2024-03-27
  • Kaip muzika veikia vyno skonį ir kaip su vynu pasikeičia muzika? Ar galima suderinti skonį ir garsą? O gal vynas turi skambesį, o muzika skonį? Bendrą „Vyno klubo“ ir „Muzikos magijos klubo“ renginių seriją, skirtą vyno ir muzikos dermėms, veda Artašes Gazarian ir Arūnas Starkus.

    Artašes ir Arūnas praktiškai derina vyną su muzika daugiau nei 15 metų. Per 100 klausytojų surenkančios sesijos parodoje „Vyno dienose“, kameriniai vakarai su styginių ansambliais, asmeninės degustacijos - ilgametės patirties, meilės muzikai ir vynui pagrindu parengti straipsniai „Vyno žurnale“ ir iš to atsiradusi emocionali muzikos ir vyno derinimo paskaita Lietuvos someljė mokykloje dabar turės tęsinį nauju formatu.

    „Muzikos magijos klube“ vyks serija specializuotų sesijų - vakarų, kurių dalyviai galės tyrinėti klasikinės muzikos, džiazo, pasaulio muzikos, o vėliau ir kitų muzikos krypčių dermes su įvairiausiu vynu. „Net jei nepavyks atrasti tobulo derinio, nuostabi muzika ir geras vynas suvienys vyno ir muzikos gerbėjus ir gerai praleisime laiką“, - sako akustinio degustavimo entuziastai.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį