Kiti renginiai

Muzikinė aikštelė vaikams: akordeonas

Renginys įvyko 2023-11-05
  • Jaunas ir talentingas muzikantas, Povilas Neliupšis, garsinantis Lietuvą daugelyje tarptautinių konkursų, kviečia  vaikus (4-8 metų) į nuotaikingą, įtraukiančią pažintį su nuostabiu instrumentu – akordeonu.

    Akordeonininkas Povilas Neliupšis – Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos absolventas, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, taip pat privačiai mokosi pas vieną žymiausių pasaulyje akordeono profesorių – Elsbeth Moser (Šveicarija). Vaikinas Lietuvos vardą garsino tarptautiniuose konkursuose Latvijoje, Lenkijoje, Italijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Šveicarijoje, Kinijoje. Povilas 2015 metais tapo konkurso „Lietuvos maksimalistai 2015“ pagrindinės stipendijos laimėtoju. Už koncertinę veiklą 2019 metais buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

    Povilo parengtoje programoje vaikai per įvairius žaidimus, mįsles ir interaktyvų pasakojimą susipažins su akordeono kilme, konstrukcija, galimybėmis, garsu, tiek klasikiniu, tiek ir virtuozišku šiuolaikinės muzikos repertuaru.

    SVARBU: vaiką atlydėjęs suaugęs asmuo per renginį gali pasisvečiuoti Muzikos magijos klube (bilietas perkamas tik vaikui(-ams)).

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį