Muzika gyvai

Infiltrators trio

Renginys įvyko 2023-11-17
  • Susitikime muzikinei patirčiai.

    Vieni ryškiausių ir giliausių Lietuvos džiazo improvizatorių, išsiskiriantys savo unikaliu akustinių instrumentų ir gyvai valdomos elektronikos skambesiu. „Infiltrators trio" muzika – tai visiškai nenusakomas ir nenuspėjamas gryno kūrybiškumo aktas, kupinas išminties, dvasingumo ir energijos.

    „Infiltrators trio“ yra daugiau nei džiazas. Kiekvienas šio magiško trio muzikantas yra daugiau nei džiazo atlikėjas. Bandyti įvilkti jų kuriamą muziką į žanro drabužį – reiškia atimti iš klausytojo galimybę išgyventi beribiškumą, begalybę, besiveriančią su kiekvienu „Infiltrators trio“ garsu. Eksperimentinė muzika, laisvojo džiazo ir ambient susitikimas – kaip bepavadintum, jokie terminai ar sąvokos nėra pakankami tam, kas gimsta iš bežodės erdvės. Genialus būgnininkas, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, saksofono perfekcionistas Janas Maksimovičius ir bene geriausias Lietuvos klavišininkas Dmitrijus Golovanovas susitinka ne tam, kad atsirastų nauja muzikinė sąvoka, ne tam, kad dar vienas trio įsilietų į džiazo muzikos kontekstą, ne tam,  kad sudrebintų, sukrėstų ar nuramintų patogiai sėdintį muzikos gurmaną. Jie susitinka, kad bet kokia klišė, stereotipas ar įsivaizdavimas, atsinešti į koncertą, sudužtų, kaip banga į molą, neatsilaikę prieš čia ir dabar gimstančią harmoniją.

    Muzikos gurmanai ne tik gaus išskirtinį delikatesą regėdami, kaip trys virtuozai tveria savitą muzikinį pasaulį, bet ir išgyvens visą jo atsiradimą, patys būdami neatskiriama to pasaulio dalimi. Būdami Infiltruotojais. Daugiau: https://www.facebook.com/pg/infiltrators/videos/?ref=page_internal

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį