Muzika gyvai

Emeritus: P. Vyšniauskas, V. Labutis, E. Kanevičius, A. Gotesmanas

Renginys įvyko 2024-03-20
 • Pagal savo prigimtį ši muzika – jau pusę šimtmečio šlovinanti Lietuvą pasaulyje – vystosi, kyla aukštyn ir reikalauja vis didesnio atsidavimo kaip muzikantų, taip ir auditorijų.

  Kvartetas „Emeritus“ pasirinko savo pasirodymams  Muzikos magijos klubą, kur aplinka nuteikia rimtesnei ir gilesnei meditacijai. Koncertų programos gimsta „čia ir dabar“ muzikos pabaigoje ne taškas, o daugtaškis.

  Šio kvarteto pasirodymu Muzikos magijos klubas atvėrę naują  puslapį savo istorijoje, pratęsdamas  Vilniaus improvizacines muzikos tradicijas, prisiimant estafetę iš „Literatų kavinė“ ir kavinės “Neringa”.

  Emeritus: Petras Vyšniauskas - saksofonai, fortepijonas | Vytautas Labutis, saksofonai | Eugenijus Kanevičius - kontrabosas | Arkadijus Gotesmanas, perkusija

  Apie Emeritus: "...į sceną išėjo šio koncerto ir, ko gero, viso festivalio pagrindinės žvaigždės – Petras Vyšniauskas, Vytautas Labutis, Eugenijus Kanevičius ir Arkadijus Gotesmanas su projektu „Tostas“. Šis improvizacinės laisvės kupinas kolektyvas nenustoja džiuginti ir stebinti. Vargu ar daug kas yra girdėjęs dainuojantį E. Kanevičių ar fortepijonu skambinantį P. Vyšniauską, o daro jie tai puikiai. Taip pat buvo labai įdomu išvysti A. Gotesmaną su gana kukliu mušamųjų arsenalu. Šiame festivalyje buvo unikalu išgirsti kolektyvą, atliekantį net tris bisus."

  Algirdas Klova, 7md Pavėlavęs, bet įvyko (7md.lt)

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį