Arčiau muzikos

Džiazas ir gatvės fotografija

Renginys įvyko 2024-02-29
 • Klausysimės albumo įrašų ir gyvai atliekamų kūrinių, vyks gatvės fotografijos knygos pristatymas, bus diskutuojama apie kūrybinio bendradarbiavimo procesą.

  Svečiai kviečiami pabendrauti su menininkais kamerinėje aplinkoje, norintys galės įsigyti naujausią vinilinę plokštelę ir knygą su autorių parašais.

  Laura Budreckytė – balsas | Vytis Nivinskas – kontrabosas | Remis Šcerbauskas - fotografija

  "CinAmono yra teatrinės atmosferos, šiek tiek magiško ceremonialo, įtraukiantis, labai įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko šeimyninis tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa gera poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į labai vešlias, turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos."

  Laima Slepkovaitė

  Remis Šcerbauskas – fotografas, kuriantis portretus bei fotografuojantis gatvės fotografijos žanre. Fotografo akis nuolat ieško savito požiūrio į gyvenimiškų situacijų įamžinimą. Jo meninis stilius formavosi daug dėmesio skiriant nespalvotiems studijiniams portretams kurti. Po šešerių metų darbo studijoje, jis kūrybiškai perėjo prie gatvės fotografijos žanro, ieškodamas unikalaus, dabartinės miesto aplinkos, vaizdo. Daugiau nei šimtas R. Ščerbausko fotografijų publikuotos internetinėse galerijose ir gatvės fotografijos knygose. Jo darbai yra pripažinti ir apdovanoti tarptautiniuose fotografijos konkursuose. Šiuo metu Remis Ščerbauskas aktyviai eksponuoja savo darbus viešosiose erdvėse, galerijose bei internetiniuose kataloguose. 2021 m. išleido savo pirmąją fotografijos knygą „Teritorija Kaunas/gatvės fotografija”.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį