Muzika gyvai

Deniss Pashkevich Trio

Renginys įvyko 2024-01-25
 • Rimtesnio džiazo mėgėjus laukia labai įdomus įvykis. Tik vienam vakarui į Vilnių atvyksta įžymūs Latvijos muzikai – Deniss Pashkevich (saksofonai) ir Kasparas Rolštein (bosinė gitara), kad kartu su Arkadijumi Gotesmanu (perkusija) pagroti Muzikos magijos klube.

  Šį trio geriausiai pristato įrašas https://youtu.be/Crf8K42-6CI , kuriam komentarai tikriausiai nereikalingi.

  Arkadijus Gotesmanas gerai žinomas Lietuvoje džiazo grandas, kompozitorius, vienas ryškiausių šiuolaikinės improvizacines muzikos meistrų, dalyvaujantis daugelyje meno projektų ir daug projektų kuriantis pats.

  Kaspars Rolšteins – muzikantas, kompozitorius, eksperimentatorius, daug dėmesio skiriantis elektroninei muzikai. Jis dalyvavo labai įvairiuose projektuose, tame tarpe ir kuriant operą „Rolstein on the Beach“ ir išleidžiant įvairius albumus kartu su kitais muzikantais. Vienas geriausiai žinomas jo autorinis darbas – dvigubas vinilas „Stokholmas Sindroms“.

  Deniss Pashkevich ( https://www.denisspashkevich.com/ ) – yra vienas pripažintų džiazo lyderių Baltijos šalyse. Jis yra ne tik saksofonistas, bet ir fleitistas, ir kompozitorius, ir prodiuseris, ir privačios džiazo mokyklos „Performing Arts School“ kūrėjas ir dėstytojas. Deniss yra išleidęs virš dešimties albumų, o dalyvavo įrašant apie 50. Ypatingą pripažinimą jam atnešė bendradarbiavimas su Viačeslavu Ganelinu ir Arkadijumi Gotesmanu – jų 2 LP albumas „Variations“ buvo įtrauktas į 2019m „Downbeat Jazz Awards“ aukščiausiu reitingu **** .

  Denisas mano, kad „muzika suteikia žmonėms laisvę mąstyti ir išreikšti savo tikrą asmenybę“. Tai neabejotinai Muzikos magijos klubo svečius laukia išskirtinis įvykis. Verta nepraleisti progos!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį