Muzika gyvai

CinAmono Duo

Renginys įvyko 2023-09-29
  • Gerai žinomas muzikos mylėtojams Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko projektas CinAmono, pasitinkant savo 10-ąjį gimtadienį vėl grįžta prie dueto formato.

    CinAmono yra teatrinės atmosferos, šiek tiek magiško ceremonialo, įtraukiantis, labai įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko šeimyninis tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa gera poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į labai vešlias, turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos. Nuo 2013 metų rudens gyvuojanti grupė, besitransformuojanti nuo dueto iki kvinteto, yra žinoma Lietuvoje, koncertavo Birštono, Vilnius Mama Jazz, Nidos, Druskininkų, Šiaulių, Tauragės ir Alytaus džiazo festivaliuose, pasirodė Vilniaus knygų mugėje, poetų ir bardų vakare Prie Garažų, festivaliuose Būtent, Trakų fanfarinė savaitė, Druskininkų poezijos Ruduo, Vilniaus Lapai, Jazz Camp ir Džiazas Prezidento Rūmų Parke bei koncertų salėse, muzikos klubuose ir parodų atidarymuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Druskininkuose, Jurbarke, Garliavoje, Visagine, Palangoje ir Paliesiaus Dvare, o taip pat gastroliavo Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje ir Vengrijoje. 2018 m. pristatė savo debiutinį albumą CinAmono, o 2021 m. – antrąjį albumą Music is the Ocean.

    Pastaruoju metu pasitinkant savo 10-ąjį gimtadienį CinAmono vėl grįžta prie dueto (vokalas/kontrabosas) formato. Šis CinAmono duo pasirodymas Muzikos magijos klube neatsitiktinai yra Lauros ir Vyčio duetas, kadangi šį rudenį įrašinėjamas jų naujas albumas „DuO“ irgi yra dueto sudėtimi, kuris pasirodys 2024 m. pradžioje.

    * Photo by Remis Ščerbauskas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį