Kiti renginiai

Akordeono muzikos degustacija vaikams

Renginys įvyko 2023-09-17
  • Jaunas talentingas muzikantas – Povilas Neliupšis – garsinantis Lietuvą daugelyje tarptautinių konkursų, vaikus (5-8 metų) įtraukiančiame aktyviai dalyvauti susitikime padarys akordeoną jiems pažįstamu ir geidžiamu instrumentu.

    Akordeonininkas Povilas Neliupšis – Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos absolventas, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, taip pat privačiai mokosi kartu su viena žymiausių pasaulio akordeono profesorių – Elsbeth Moser (Šveicarija). Vaikinas Lietuvos vardą garsino tarptautiniuose konkursuose Latvijoje, Lenkijoje, Italijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Šveicarijoje, Kinijoje. Povilas 2015 metais tapo konkurso „Lietuvos maksimalistai 2015“ pagrindinės stipendijos laimėtoju. Už koncertinę veiklą 2019 metais buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

    Povilo parengtoje programoje vaikai per įvairius žaidimus, mįsles ir interaktyvų pasakojimą susipažins su akordeono kilme, konstrukcija, galimybėmis, garsu, ir tiek klasikiniu, tiek virtuozišku šiuolaikiniu repertuaru.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį